Posmakuj współpracy z Yubi

Yubi to nowa aplikacja mobilna, nowi klienci i nowe możliwości. Zostań naszym Partnerem i spraw, by wszyscy użytkownicy korzystający z Yubi zasmakowali w ofercie Twojego lokalu.

Jak to działa?

  • Umowa z Partnerem zawierana jest na elastycznych zasadach.
  • Yubi z góry dokonuje na konto Partnera wpłaty gotówki na poczet zakupów, których w trakcie trwania umowy będą dokonywać użytkownicy aplikacji mobilnej.
  • Partner udziela Yubi rabatu od kwoty wpłaty.
  • Informacje o ofercie lokalu zamieszczane są w aplikacji mobilnej i udostępniane jej użytkownikom.
  • Do punktu partnerskiego nieodpłatnie, na czas trwania umowy przekazywany jest terminal płatniczy z dedykowaną aplikacją umożliwiający dokonywanie zakupów poprzez aplikację mobilną Yubi.
  • Użytkownicy aplikacji zachęceni reklamą i licznymi bonusami dokonują zakupów u Partnera (każdy użytkownik systemu otrzymuje 15 zł za polecanie aplikacji znajomym oraz cashback lub nagrodę za wykonane transakcji).

FAQ dla Partnerów

Odpowiedź na pytania dotyczące funkcjonowania aplikacji można uzyskać:

  • mailowo, pisząc na adres: kontakt@yubi.com.pl
  • za pośrednictwem portalu Facebook – wysyłając do nas wiadomość na profilu Yubi – posmakuj miasto
  • telefonicznie, kontaktując się z przypisanym do lokalu opiekunem z Yubi

Jeśli wystąpił problem ze zrealizowaniem transakcji przez aplikację Yubi należy upewnić się, że zarówno terminal, jak i klient posiadają aktywne połączenie z Internetem. 

Jeżeli połączenie z Internetem jest aktywne, a problem z płatnością nadal występuje, prosimy o kontakt telefoniczny z przypisanym do lokalu opiekunem Yubi – postaramy się niezwłocznie zareagować na usterkę.

W przypadku zrealizowania transakcji z błędną kwotą istnieje możliwość dokonania zwrotu środków na konto klienta. W tym celu należy w terminalu wybrać opcję ZWROT, wpisać numer transakcji, której ma dotyczyć operacja oraz kod autoryzacyjny pozyskany od klienta.

Następnie można ponownie zrealizować płatność, wpisując właściwe wartości.

Yubi nie posiada opcji rezerwacji miejsc/stolików w lokalach partnerskich. Nasza aplikacja ofertuje użytkownikom rabaty i cashback za zakupy w wybranych punktach, a partnerom kompleksowe wsparcie w promocji lokalu.

Copyright 2018 © by Yubi.