Posmakuj inwestycji z Yubi

Teraz Ty też możesz współtworzyć Yubi. Dołącz do grona inwestorów i weź udział w rozwoju nowoczesnego systemu zakupowo-rabatowego skierowanego do sektora HORECA.

Z Yubi wszyscy zyskują!

Użytkownicy systemu zakupowo-rabatowego mogą szybko i bezpiecznie dokonać płatności w barach i restauracjach współpracujących z Yubi, korzystając z aplikacji mobilnej lub rozwiązań biometrycznych (płatność palcem w przystosowanym do tego terminalu), zyskując za każdym razem profit z wykonania transakcji: gwarantowany cashback na konto.

 

Właściciele punktów partnerskich zyskują dostęp do nowoczesnej platformy marketingowej i nowych klientów oraz otrzymują środki na poczet zakupów, których w trakcie trwania umowy będą dokonywać użytkownicy Yubi.

Czym jest Yubi?

 • to nowoczesny model zakupowy
 • to platforma marketingowa dla punktów partnerskich
 • to aplikacja mobilna nagradzająca transakcje użytkowników
 • to praktyczne wykorzystywanie biometrii
 • to wygodne rozwiązania w dziedzinie płatności bezgotówkowych
 • to rozbudowany system punktów partnerskich, takich jak: restauracje, bary, kluby, dyskoteki
 • to korzyści dla sprzedawcy i dla użytkownika
 • to programy wspierające sprzedaż
 • to rozbudowane działania marketingowe i promocyjne
 • to codziennie nowi, zarejestrowani użytkownicy
 • to atrakcyjne oferty i gwarantowane rabaty

Posmakuj profitów

Yubi to nowocześnie zarządzana i dynamicznie rozwijająca się marka z sektora transakcji bezgotówkowych o dużym potencjale technologicznym, która swoim inwestorom może zaoferować m.in.:
– wynagrodzenie do 12% w skali roku,
– okres inwestycji – 12 miesięcy,
– równe raty kapitałowo-odsetkowe – co miesiąc,
– efektywne wynagrodzenie do 28% w skali roku.

FAQ (inwestorzy)

Yubi koncentruje się głównie na bezpośrednim pozyskiwaniu użytkowników odwiedzających punkty partnerskie. Kampanie reklamowe, działania w social media oraz marketing rekomendacji nieustannie zwiększają świadomość marki wśród potencjalnych klientów. W najbliższym czasie działania reklamowe zostaną wsparte wdrożeniem unikalnej aplikacji na smartphony bazującej na elementach grywalizacji.

Podstawowym przychodem Yubi jest prowizja od sumy transakcji realizowanych przez dedykowany terminal zainstalowany w Punkcie Partnerskim.

Aktualnie system Yubi działa na terenie Krakowa. W nadchodzącym czasie planowane jest systematyczne rozszerzenie go na inne miasta z bogatą ofertą gastronomiczną, tj. Wrocław, Warszawa, Poznań, Rzeszów, Lublin, Szczecin.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz punkt partnerski, czy też jesteś zwykłym użytkownikiem systemu zakupowego – korzystanie z Yubi po prostu się opłaca. Yubi oferuje swoim Partnerom kompleksowe wsparcie marketignowe oraz z góry dokonuje wpłaty gotówki na konto Partnera na poczet zakupów, których w trakcie trwania umowy będą dokonywać użytkownicy systemu. Użytkownicy Yubi wybierają usługi z bogatej oferty punktów partnerskich oraz oszczędzają korzystając z gwarantowanego cashbacku oraz atrakcyjnych rabatów.

System Yubi zostanie wprowadzony m.in. do pubów, klubów, restauracji, barów i dyskotek.

Copyright 2018 © by Yubi. Wszystkie prawa zastrzeżone.