Cheatday w królewskim wydaniu

26.02.2018 w Yubi

Mr Pancake to bezsprzecznie miejsce dla wszystkich, których dietowe wyrzeczenia przyprawiają o mdłości bądź tych, którzy dietę co prawda respektują, ale #cheatday przeżywają po królewsku. Jeśli oddasz się kulinarnym pokusom razem z Yubi, na Twoje konto wróci 20% wartości zamówienia do wykorzystania na kolejne podboje gastromapy Krakowa.

Pierwszy w 100% wegański lokal w Krakowie

21.02.2018 w Yubi

Nova Krova – bezmięsny raj dla wegan oraz wszystkożernych poszukiwaczy nowych doznań smakowych, którym lokal zapewnia nie tylko solidną, ale i smaczną porcję zdrowia na talerzu. Lokal godny przetestowania także dla tych, którzy wegańskie kompozycje kulinarne traktują z pewną dozą nieufności. Korzystając z Yubi, Twoje przygody z weganizmem mogą być tańsze, a do Twojego portfela każdorazowo może wrócić nawet 20% wartości zamówienia.

 

 

Współczesne oblicze kuchni roślinnej

07.02.2018 w Yubi

Krakowski kompleks Tytano, przepyszna kuchnia roślinna oraz niesamowita promocja Veganica i Yubi to idealne połączenie. Do 17 lutego 2018 roku aż 50% wartości Twojego zamówienia w restauracji Veganic powróci do Ciebie w postaci cashbacku. Jeśli polecisz aplikację znajomym, to zyskacie podwójnie: oni również otrzymają 50% swojego cashbacku, Ty z kolei dostaniesz aż 70% wartości ich rachunków!


Poznaj Yubi i jedz taniej.

23.01.2018 w Yubi

Kraków to miasto, które kusi setkami miejsc, smaków i możliwości. Jak odnaleźć się w tej różnorodności, być na bieżąco z kulinarnymi trendami i jednocześnie zadbać o swój portfel? Idealną odpowiedzią na te rozterki jest mobilna aplikacja Yubi, dzięki której poznasz najbardziej interesujące restauracje, puby i kawiarnie w Krakowie a Twoje rachunki będą niższe!