Zainwestuj swoje Bitcoiny
w nowoczesną platformę
marketingowo-zakupową
.

Zostań inwestorem innowacyjnego projektu rozwijanego w Katowicach. Wywieraj realny wpływ na przyszłość Yubi – nowoczesnej platformy marketingowo-zakupowej, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z restauracji, barów i kawiarni. Przyszłość dzieje się teraz – już dziś podejmij decyzje, które zaprocentują!

Zbieramy 20 BTC na rozwój projektu YUBI CASH Katowice.

Czas do końca zbiórki:

dni
godzin
minut
sekund

Yubi to nowa jakość doświadczania miasta.

Yubi to dynamicznie rozwijający się projekt, który każdego dnia przyciąga nowych użytkowników. Jego idea jest prosta: mobilna aplikacja proponuje atrakcyjne rabaty i zwrot części wartości rachunku w wybranych restauracjach i innych lokalach. Użytkownicy cieszą się tańszą ofertą, właściciele lokali – zyskami od nowych klientów, Yubi z kolei zarabia dzięki prowizjom. Sytuacja win-win-win – wszyscy korzystają!

 

Zależy nam na dużej skali działań, dlatego intensywnie budujemy rozpoznawalność naszej platformy: wprowadziliśmy atrakcyjny system poleceń i bonusów na start oraz reklamujemy się w mediach społecznościowych. Naszym głównym celem jest lojalność i zaangażowanie użytkowników, dlatego oferujemy im rozbudowany system nagród oraz stosujemy elementy grywalizacji.POBIERZ OPIS PROJEKTU

Dlaczego warto?

Zostań inwestorem Yubi i pomnażaj swój kapitał. Co zyskasz?

  • otrzymasz udział w zyskach Yubi oraz możliwość odkupienia udziałów;
  •  otrzymasz status Twórcy Spółki yubi.cash i realny wpływ na jej działania;
  • we wszystkich restauracjach obsługujących system Yubi w całej Europie przez okres roku czekać będzie na Ciebie 50% rabatu;
  • jeżeli wpłacisz powyżej 1 BTC i będziesz czynnie uczestniczyć w działaniach Spółki yubi.cash (poprzez opiniowanie strategii, nadzór nad projektem i komunikację z innymi inwestorami), to przez rok będziesz otrzymywać comiesięczną premię w wysokości 0,01 BTC oraz zostaniesz członkiem Forum Doradczego.


POBIERZ REGULAMIN

Strategia rozwoju

Stawiamy sobie ambitne cele na 2018 rok i wiemy, jak je osiągnąć. Na horyzoncie rozwoju Yubi znajdują się następujące założenia:

  • dołączy do nas 50 lokali gastronomicznych (partnerów) w Katowicach;
  • pozyskamy 10 000 użytkowników z Katowic i okolic;
  • stworzymy platformę dla Twórców Spółki yubi.cash;
  • stworzymy grę geolokalizacyjną YUBI GO z promocjami i rabatami;
  • rozszerzymy działalność Spółki na inne miasta.

Copyright 2018 © by Yubi. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zostań twórcą spółki!